Навчання з питань пожежної безпеки

Дата: 07.05.2021 14:50

Сьогодні, 07 травня 2021 року, на базі та за ініціативи Черняхівської селищної ради відбулося навчання з питань пожежної безпеки для старост старостинських округів, працівників культури, бібліотекарів, відповідальних осіб за дотримання пожежної безпеки у визначених установах.

В’ячеслав Сингаївський, директор ТОВ “Вогнеборець 101” з м. Житомира, провів теоретичну лекцію та практичні заняття з питань пожежної безпеки для посадових осіб підприємств, установ та організацій для першої групи слухачів у складі 30 чоловік. Після навчань слухачі отримали відповідне посвідчення.

Робота з даного напрямку триватиме і надалі, адже набуті теоретичні знання потрібно вміти застосовувати на практиці, дотримуючись чинного законодавства зі знання пожежної безпеки (ведення журналів та обліку вогнегасників, їх технічного обслуговування, проведення інструктажів з пожежної безпеки).