Черняхівщина відзначатиме День пам’яті та примирення і 76-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 05.05.2021 12:44

8–9 травня Черняхівщина разом з усією Україною вшановуватиме День пам’яті та примирення і 76-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Розпорядженням селищного голови Черняхівської селищної ради затверджено план заходів для відзначення цієї події.

Впродовж 1-9 травня 2021 року в адміністративному центрі громади, смт Черняхові, та  старостинських округах громади будуть проведені тематичні заходи з відзначення Дня пам’яті і примирення та 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участю представників органів місцевого самоврядування, трудових колективів, ветеранів, військовослужбовців, учасників АТО та ООС, громадських об’єднань, духовенства, молоді. Усі заходи мають бути проведені з дотриманням усіх карантинних вимог з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 згідно з постановами Кабінету Міністрів України.

• 8 травня:

- з 20.00 год. - акція «Запали свічку пам’яті», поминальні молебні та покладання  квітів до пам’ятників загиблим воїнам у роки Другої світової війни та обелісків Слави;

- челенж в соцмережах  #прийди_та_згадай_черняхівськагромада, із закликом прийти до пам’ятників та пам’ятних знаків, могил загиблих та померлих  героїв Другої світової війни та запалити свічку пам’яті.

• 9 травня:

- покладання квітів до пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків, могил воїнів Другої світової війни;

- привітання ветеранів, учасників бойових дій Другої світової війни та їхніх вдів;

- святковий флешмоб в соціальних мережах з 1 по 9 травня  #дякуємозаперемогу!черняхівськагромада, за участі трудових та учнівських колективів, молоді, громадських та партійних організацій громади.

8, 9 травня 2021 року будуть проведені панахиди за загиблими у Другій світовій війні та молебні за захисників Вітчизни представниками релігійних організацій.

Закликаємо усіх свідомих громадян висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ті страшні роки.