Зустріч із матерями загиблих воїнів

Дата: 09.03.2021 15:28

Сьогодні, 9 березня, Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук зустрілась із матерями захисників української землі, які загинули в зоні проведення АТО (ООС).

Фото без описуНаталія Миколаївна від імені всіх жителів громади висловила пошану цим героїчним жінкам та привітала їх зі святом весни: «Після зими та снігів обов`язково розцвітають квіти та зігріває сонце. Минулого, на жаль, не виправити. Але ми можемо зробити ваше життя легшим, не залишаючи віч-на-віч із проблемами. Ви – справжні героїні. І ми дякуємо вам за це». Квіти та солодкі подарунки доповнили святкову атмосферу.

Жінки подякували за те, що громада пам`ятає їхніх синів, а їм, матерям, систематично допомагає вирішувати нагальні питання.