КНП "Черняхівське територіальне медичне об’єднання"

Комунальне некомерційне підприємство ”Черняхівське ТМО” Черняхівської селищної ради надає спеціалізовану амбулаторну невідкладну допомогу і стаціонарну спеціалізовану допомогу.

Сьогодні КНП ”Черняхівське ТМО“ – це підприємство першої кваліфікаційної категорії, яке оснащено відповідною апаратурою і обладнанням, має відповідні структурні підрозділи, де працюють висококваліфіковані спеціалісти.

Директор - Віталій НІКОЛАЙЧУК.

Заступник директора з лікувальної роботи - Володимир ПЛЯШКО.

Заступник директора з амбулаторно – поліклінічної роботи та ЛТД - Юрій ГНОТ.

Заступник директора з економічних питань - Валентина РОЗЕНТРИГЕР.

Головний бухгалтер - Валентина СЕМИЛЯКІНА.

Головна сестра медична - Алла ОСТАПЧУК.

У КНП ”Черняхівське ТМО“ працюють 35 лікарів, 83 середніх медичних працівників, 39 молодшого персоналу, 35 іншого персоналу.

18 лікарів мають вищу категорію, 1 – першу атестаційну категорію, 1 – другу, 56 середніх медичних працівників мають вищу кваліфікаційну категорію, 10 – першу атестаційну категорію, 12 – другу.

Фінансові звіти про результати діяльності:

2021 рік

Звіт про виконання фінансового плану КНП ``Черняхівське ТМО`` за І квартал 2021 р

Звіт про виконання фінансового плану КНП ``Черняхівське ТМО`` за ІІ квартал 2021 р

Звіт про виконання фінансового плану КНП Черняхівське ТМО Черняхівської селищної ради за ІІІ квартал 2021 року

Звіт про виконання фінансового плану КНП "Черняхівське ТМО" Черняхівської селищної ради за 2021 рік

2022 рік

Звіт про виконання фінансового плану КНП "Черняхівське ТМО" за I квартал 2022 р