КНП "Черняхівське територіальне медичне об’єднання"

Комунальне некомерційне підприємство ”Черняхівське ТМО” Черняхівської селищної ради надає спеціалізовану амбулаторну невідкладну допомогу і стаціонарну спеціалізовану допомогу.

Сьогодні КНП ”Черняхівське ТМО“ – це підприємство першої кваліфікаційної категорії, яке оснащено відповідною апаратурою і обладнанням, має відповідні структурні підрозділи, де працюють висококваліфіковані спеціалісти.

КНП ”Черняхівське ТМО“ очолює директор Віталій НІКОЛАЙЧУК, який має вищу кваліфікаційну категорію. Заступник директора з лікувальної роботи - Володимир ПЛЯШКО, заступник директора з амбулаторно – поліклінічної роботи та ЛТД - Юрій ГНОТ, заступник директора з економічних питань - Валентина РОЗЕНТРИГЕР, головний бухгалтер - Валентина СЕМИЛЯКІНА, головна сестра медична - Алла ОСТАПЧУК.

У КНП ”Черняхівське ТМО“ працюють 35 лікарів, 83 середніх медичних працівників, 39 молодшого персоналу, 35 іншого персоналу.

18 лікарів мають вищу категорію, 1 – першу атестаційну категорію, 1 – другу, 56 середніх медичних працівників мають вищу кваліфікаційну категорію, 10 – першу атестаційну категорію, 12 – другу.

Фінансові звіти про результати діяльності:

Звіт про виконання фінансового плану КНП ``Черняхівське ТМО`` за І квартал 2021 р