Дата: 26.08.2024 08:56

В Черняхові на стадіоні "Колос" відбулися спортивні змагання, присвячені Дню Незалежності України.

Юнаки, вихованці ДЮСШ, показували свою майстерність, граючи у мініфутбол.

Дівчата показали гарну техніку гри у пляжному волейболі. Кращою цього разу визнана команда в складі Савченко Маргарити і Шпаківської Софії.

А всі бажаючі мали можливість позмагатись інтелектуально, граючи в шахи. Перемогу здобув Василь Малашевич.

Учасники змагань отримали заслужені відзнаки від відділу освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради і солодкі призи від спонсорів.