Єдина державна онлайн-платформа «Україна для кожної дитини»

Дата: 15.05.2024 14:20

Родина – те, що створює нас, і те, що створюємо ми. Те, що найбільше хвилює та водночас дає найбільше сил. Те, що ми захищаємо – зараз і завжди. І те, що боронить нас – завжди й особливо зараз. Добре, коли родина є в дорослого. Але обов’язково вона повинна бути в дитини, щоб з ранніх років і на все життя дати досвід любові та захищеності.

Сьогодні, 15 травня, у Міжнародний день сімʼї, важливо згадати, що тисячі дітей в Україні її не мають. Вони зростають в інтернатних закладах, позбавлені родинної атмосфери й підтримки близьких.

Але це можна змінити, якщо взяти цих дітей у родину.

Дізнайтесь, як це зробити, на dity.gov.ua – єдиній державній онлайн-платформі «Україна для кожної дитини».

Дорослі, які хочуть прийняти дитину у свою сім’ю, знайдуть тут покроковий алгоритм дій, експерта для консультацій, онлайн-курс батьківства «Народжені серцем» і зможуть скористатися лінією турботи.

Платформа створена в межах реформи системи догляду та підтримки дітей Міністерством соціальної політики України спільно з Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей за фінансової підтримки Європейського Союзу та сприяння Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

«Україна для кожної дитини» допомагатиме дітям і родинам нарешті знайти одне одного – для любові й підтримки на все життя.