Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році!

Дата: 05.03.2024 14:40

Вітаємо учнів закладів загальної середньої освіти Черняхівської громади - переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році!

Німецька мова

9 клас, диплом ІІІ ступеня -  Бакальчук  Софія,Черняхівський ліцей №2, учитель Купрейчук Н.Ю.

Трудове навчання (технічні види праці)

9 клас, диплом ІІ ступеня - Прокопчук Артем, Черняхівський ліцей №1, учитель Іванюха Д.М.

Інформатика

8 клас, диплом ІІ ступеня - Сінкевич Назар, Черняхівський ліцей №1, учитель Вигівська С.А.

8клас, диплом І ступеня -  Дятел Діана, Головинський ліцей, учитель Янович О.А.

9 клас, диплом ІІІ ступеня - Жеревко Софія, Черняхівський ліцей №1, учитель Барицька І.В.

10 клас, диплом ІІІ ступеня - Заньковець Каріна, Головинський ліцей, учитель Янович О.А.

11клас, диплом І ступеня  -  Дорошенко Ульяна, Черняхівський ліцей №1, учитель Барицька І.В.

Англійська мова

9 клас, диплом ІІІ ступеня - Жеревко Софія, Черняхівський ліцей №1, учитель Якобчук Г.І.

11 клас, диплом ІІ ступеня - Петровська Ірина, Черняхівський ліцей №2, учитель Ткачук Л.О.

Правознавство

9 клас, диплом  І ступеня (абсолютне) - Тивоненко Маргарита, Черняхівський ліцей №2,  учитель Іщенко С.В.

10 клас, диплом ІІІ ступеня - Рекротчук Ірина, Головинський ліцей, учитель Мізюк С.В.

11клас,  диплом І ступеня (абсолютне) - Войтович Олександр, Черняхівський ліцей №2, учитель Іщенко С.В.

Астрономія

11клас, диплом ІІІ ступеня  - Дорошенко Ульяна, Черняхівський ліцей № 1, учитель Паламарчук Н.М.

Економіка

9 клас, диплом ІІІ ступеня -  Чикалюк Кіріл, Черняхівський ліцей №2, учитель Троценко Д.І.

Інформаційні технології

11 клас, диплом ІІІ ступеня - Войтович Олександр, Черняхівський ліцей № 2, учитель Іванюха Т.В.

Біологія

8 клас, диплом  ІІ ступеня - Гонишнюк Катерина, Черняхівський ліцей №1, учитель Шлапак Н.Г

9 клас, диплом І ступеня - Чикалюк Кіріл, Черняхівський ліцей №2, учитель Войтович М.М.

10 клас, диплом ІІ ступеня - Фещук Анастасія, Черняхівський ліцей №1, учитель Шлапак Н.Г

11 клас, диплом І ступеня (абсолютне) - Дорошенко Ульяна, Черняхівський ліцей №1, учитель Фещук Т.М.

Фізика

8 клас, диплом ІІІ ступеня - Якубчук Єгор, Головинський ліцей, учитель Барановська Г.А.

9 клас, диплом ІІ ступеня -  Каленюк Каріна, Головинський ліцей, учитель Барановська Г.А.

10 клас, диплом ІІ ступеня -  Ніколайчук Дарина, Черняхівський ліцей № 2, учитель Кирийчук О.В.

11 клас, диплом  І ступеня (абсолютне) - Дорошенко Ульяна, Черняхівський ліцей № 1, учитель Бабчук П.А.

Математика

7 клас, диплом І ступеня (абсолютне)  - Якимчук Назар, Черняхівський ліцей № 1, учитель Барашивець О.І.

8 клас, диплом ІІІ ступеня -  Дмитренко Артем, Черняхівський ліцей № 2, Баталова В.О.

9 клас, диплом ІІІ ступеня - Чикалюк Кіріл, Черняхівський ліцей № 2, учитель Столяренко Н.В.

11 клас, диплом І ступеня (абсолютне) - Панічук Олександр, Черняхівський ліцей № 1, учитель Барашивець О.І.

Історія

8 клас, диплом  І ступеня - Чернявська Каріна, Черняхівський ліцей №1, учитель Нонік Н.Л.

9 клас, диплом ІІ ступеня -  Жеревко Софія, Черняхівський ліцей №1, учитель Нонік Н.Л.

10 клас, диплом І ступеня - Заньковець Каріна, Головинський ліцей, учитель Рудюк М.Є.

11 клас, диплом І ступеня (абсолютне) - Войтович Олександр, Черняхівський ліцей №2, учитель Прохорчук Н.П.

Хімія

8 клас, диплом ІІІ ступеня - Сінкевич Назар, Черняхівський ліцей №1, учитель Корюка Ю.В.

8 клас, диплом ІІІ ступеня - Герасимчук Ольга, Черняхівський ліцей №2, учитель Герасимчук О.М.

9 клас, диплом ІІ ступеня - Жеревко Софія, Черняхівський ліцей №1, учитель Корюка Ю.В.

10 клас, диплом ІІ -  Піркова Єлизавета, Черняхівський ліцей №1, учитель Шлапак Н.Г.

Українська мова та література

8 клас, диплом І ступеня (абсолютне) - Загайнова Зоряна , Черняхівський ліцей №1, учитель Григорчук Н.А.

9 клас, диплом ІІІ ступеня -  Жеревко Софія, Черняхівський ліцей №1, учитель Іванчук Н.І.

9 клас, диплом І ступеня - Олещук Наталія, Головинський ліцей, учитель Собко А.В.

10 клас, диплом І ступеня - Заньковець Каріна, Головинський ліцей, учитель Собко А.В.

10 клас, диплом ІІІ ступеня - Ніколайчук Дарина, Черняхівський ліцей №2, учитель Гаврилюк Г.В.

11 клас, диплом ІІ ступеня - Дорошенко Ульяна, Черняхівський ліцей №1, учитель Коротун Л.О.

11 клас, диплом ІІІ ступеня  - Тищенко Даніел, Черняхівський ліцей №2, учитель Остапчук Л.Г.

Екологія

9  клас, диплом І ступеня (абсолютне) -  Жеревко Софія, Черняхівський ліцей №1, учитель Ворончук Л.І.

11 клас, диплом І ступеня - Войтович Олександр, Черняхівський ліцей №2, учитель Войтович М.М.

11 клас, диплом І ступеня (абсолютне) -  Даниловська Надія, Черняхівський ліцей №1, учитель Ворончук Л.І.

Вітаємо учнів-переможців, їх батьків та наставників із високими здобутками! Бажаємо їм нових звершень та перемоги!