Пам`яті Воїна. Вакуленко Володимир Іванович

ВАКУЛЕНКО

Володимир Іванович

молодший сержант

20.04.1976 - 03.11.2023 рр.

Народився Володимир 20 квітня 1976 року в селі Корчівка Житомирської області в багатодітній сім’ї, де виховувалось 12 дітей. Ріс добрим сином, допомагав  батькам по господарству та в догляді за молодшими братами та сестрами.

Володимир навчався в Сліпчицькій неповносередній школі, після закінчення якої всупив до Головинського вищого професійного училища нерудних технологій, де отримав професію електрогазозварника.

В 1994 році юнак був призваний на строкову військову службу. Повернувшись додому після демобілізації, працював полірувальником на приватних підприємствах Черняхівщини.

В 2001 році зустрів свою долю та створив сім’ю з Корнійчук Зоєю Борисівною. Володимир був люблячим чоловіком та став турботливим батьком для сина дружини, якого любив і ростив як рідного.

14 березня 2023 року Володимир був призваний до лав Збройних сил України. Його життя змінилося зі звичного, мирного на тривожне, сповнене небезпек. Військовослужбовець ЗСУ захищав Україну на Херсонщині, де велися тяжкі бої. В останньому своєму бою, намагаючись врятувати життя побратима та до кінця виконуючи свій громадянський і моральний обов’язок, Володимир Іванович отримав тяжке поранення. Лікарі тривалий час боролися за його життя. Але серце нашого Героя зупинилося 03 листопада 2023 року.

З честю та славою гідного сина України Володимира Вакуленка Черняхівська громада провела в останню дорогу в селі Сліпчиці 08 листопада цього ж року.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну.

Слава Україні!