4 квітня - День пам'яті Петра Артемчука та Володимира Усенка

Дата: 04.04.2023 11:24

4 квітня - День пам'яті Артемчука Петра Олексійовича та Усенка Володимира Анатолійовича

Фото без описуВажко згадувати про тих, кого вже ніколи не буде з нами. Дуже прикро, що велика кількість молодих, відповідальних і вмотивованих захисників нашої держави стали Героями, віддавши за Україну свої життя.

Вже з перших днів вторгнення російських окупантів Черняхівська громада зазнала великого горя.

Рік тому, 4 квітня 2022 року, виконуючи свій військовий обов’язок під час захисту України загинули наші земляки: старший солдат Артемчук Петро Олексійович із Черняхова і солдат Усенко Володимир Анатолійович із Росівки.

І сьогодні, у рік світлої пам’яті про загиблих Героїв, ми низько схиляємо голови, їх подвиг назавжди залишиться в серцях вдячних земляків.

Пам'ятаємо! Дякуємо! Вшановуємо світлу пам'ять про Героїв.