Пам`яті Воїна. Усенко Володимир Анатолійович

Дата: 18.07.2022 15:00

Усенко Володимир Анатолійович

05.09.1974 – 04.04.2022 рр.

Народився 5 вересня 1974 р у багатодітній родині с.Росівка Черняхівського району Житомирської області .

Після навчання в місцевій школі здобув освіту в СПТУ №14 м.Житомир. Потім була строкова служба у військово-морському флоті ЗСУ в Севастополі.

Коли повернувся в рідне село, працював на землі: вирощував хліб в КСП «Росівське».

Разом із дружиною Наталією народили і виховали двох синів і доньку, побудували дім, посадили великий сад. А ще мали повагу серед односельців за працелюбність, відповідальність та добру вдачу.

Останнім часом чоловік працював на гранітному кар’єрі. А в перший день повномасштабної війни, 24 лютого 2022 року, разом зі своїми синами Владиславом та Віталієм пішли захищати українську землю і народ від ворога.

4 квітня 2022 року під час наступальних дій поблизу населеного пункту Кам`янка Харківської області, внаслідок ведення противником мінометного обстрілу Усенко Володимир Анатолійович загинув, захищаючи Україну до останнього подиху.

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Усенка Володимира Анатолійовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Вічна слава і пам`ять Герою!