Пам`яті Воїна. Палій Микола Юрійович

Дата: 29.12.2022 13:00

Палій Микола Юрійович

молодший сержант

20.12.1987 – 19.12.2022 рр.

Палій Микола Юрійович народився 20 грудня 1987 року в с.Петровське Вовчанського району Харківської області.

У 1989 році сім`я переїхала у с.Селянщина Черняхівського району Житомирської області. Тут Микола провів дитинство. У 2004 році закінчив Селянщинський спортивний ліцей, потім у Житомирському агротехнічному коледжі здобув спеціальність інженера-механіка. У 2008 році проходив строкову військову службу. Після цього працював будівельником у м.Києві.

2010 року одружився. Разом із дружиною Людмилою проживав у с. Барашівка у будинку, який чоловік збудував власноруч. До початку повномасштабного вторгнення Микола працював у м.Житомир у компанії ТМ «Хліб Житомира».

З 26 лютого 2022 року Микола у складі 95 окремої десантно-штурмової бригади став на захист України і кожного українця. До останнього був вірним присязі.

Загинув 19 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Червонопопівка Кремінського району Донецької області.

24 грудня із Миколою прощалися рідні, друзі, побратими, односельчани, священнослужителі і керівники громади.

Чин відспівування відбувся в с.Барашівка, а в с.Селянщина Героя з військовими почестями поховали на місцевому кладовищі.

Низький уклін Воїну, перед яким ми всі в неоплатному боргу. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя. Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків!

Слава Україні !

Вічна слава Українським Героям!

Указом Президента України від 13 квітня 2023 року за №218 "За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові", молодший сержант Палій Микола Юрійович нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно)