Рідним сержанта Владислава Підосичного і старшого солдата Петра Артемчука вручили посмертні нагороди їхніх синів

Дата: 11.11.2022 15:00

Сьогодні Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук зустрілася з рідними, чиї сини пішли на війну і, на превеликий жаль, віддали свої молоді життя в боях за Україну.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Указом Президента України наших Героїв-земляків - сержанта Владислава Підосичного і старшого солдата Петра Артемчука нагородили посмертно орденами «За мужність» ІІІ ступеня.

11 листопада 2022 року мамам воїнів – Олені Соляковій і Ніні Артемчук – селищний голова Наталія Ревчук і представники 9 відділу Житомирського РТЦК та СП вручили їхні посмертні нагороди. Представники держави подякували рідним за гідне виховання їхніх синів, які віддали власне життя за незалежність України й назавжди залишилися мужніми Героями в її історії.

«Дуже боляче втрачати таких людей, які боролись за майбутнє України. Це непоправна втрата для сімей і рана для громади і всієї країни. Дякуємо батькам за те, що виховали справжніх патріотів. Ми сумуємо разом з вами і пам’ятатимемо про захисників завжди. Слава Україні і її Героям! Вічна пам'ять і шана загиблим...» - сказала очільник громади.