Пам`яті Воїна. Підосичний Владислав Володимирович

Дата: 18.07.2022 14:00

Фото без описуПідосичний Владислав Володимирович

сержант

30.12.1998 - 24.02.2022 рр.

Народився 30 грудня 1998 року в селі Бежів Черняхівського району Житомирської області. Дошкільні роки із батьками прожив у с.Вовчок на Вінниччині. З дитинства був активним і цілеспрямованим: у два роки вже вивчив алфавіт, а в чотири сам вільно читав улюблені казки.

Після розлучення батьків, з мамою повернувся в с.Бежів, де і пішов до місцевої школи в перший клас. Тут до захоплень додались шахи. З п’ятого класу успішно продовжив навчання у Головинській гімназії. Після того в Головинському ВПТУНТ здобув професію тракториста-машиніста, водія автотранспортних засобів та слюсаря з ремонту машин. Прагнув бути самостійним і допомагати сім`ї, тому ще під час навчання не відмовлявся від різної роботи.

Всюди, де б не був, Владислав мав багато друзів. А ще завжди підтримував маму Олену і молодшу сестру Вікторію, яку дуже любив і завжди оберігав.

В 2019році був призваний на службу до лав ЗСУ. З 2020 року став учасником бойових дій на сході України.

Загинув 24 лютого 2022р. під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Охтирка Сумської області.

Указом Президент України № 117/2022 від  8 березня 2022 року  «Про відзначення державними нагородами українських воїнів» сержанта Підосичного  Владислава Володимировича за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено  орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Міською адміністрацією міста Суми Владислава Підосичного нагороджено орденом "Захисник України Герой міста Суми" (посмертно) від 14.06.2023 р.Фото без описуФото без опису