Вшанували пам`ять Олександра Павлюка

Дата: 02.11.2022 17:00

Вшанували пам`ять Олександра Павлюка - вона, який загинув 2014 року, захищаючи незалежність України. До могили Героя прийшли рідні, друзі, односельці. Віддали шану земляку, який віддав своє життя за рідну країну, староста Черняхівської селищної ради Тетяна Тарнавська і депутат селищної ради Андрій Шлапак.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала староста Видиборського старостинського округу Тетяна Опанасенко: "Дякую всім, хто прийшов сьогодні вшанувати пам'ять нашого героя - Павлюка Олександра Михайловича. Підтримати його рідних та ще раз подякувати за сина, брата, батька... Який боронячи нашу країну, виконуючи бойове завдання 2 листопада 2014 року загинув. Йому було лише 30... Спочивай з миром, наш герою, ти навіки залишися в нашій пам'яті. Пам'ятаємо, сумуємо...."