Пишаємося нашими патріотами!

Дата: 24.10.2022 09:00

Черняхівська громада активно волонтерить. Кожен знайшов своє місце в боротьбі за УКРАЇНУ!

Хтось допомагає постраждалим та деокупованим регіонам, внутрішньо переміщеним українцям, хтось опікується людьми, що опинилися у складних життєвих обставинах, а усі ми - допомаємо нашим воїнам на передовій. Плетемо сітки, робимо бліндажні свічки, організовуємо концерти та інші творчі проєкти, проводимо благодійні лотереї, донатимо на необхідні речі. Так і має бути. Разом наближаємо ПЕРЕМОГУ!

Черговим результатом спільної праці стало придбання 20 комплектів термобілизни з балаклавами та термошкарпетками, які з понеділка поїдуть на передову разом з іншими необхідними речами. Тепло наших сердець зігріватиме кожного нашого бійця!

"Хочемо подякувати кожному, хто взяв участь у нашій лотереї. Кожному, хто задонатив, кожному, хто просто передав кошти, дякуємо тим, хто подарував свій лот.

За кошти, зібрані в лотереї, а також з продажу макулатури, яку люди приносили до селищної ради, ще з лотереї Tanya Kvitka, Черняхівська селищна рада замовила двадцять комплектів термобілизни з балаклавами та теплими шкарпетками для наших воїнів -земляків, які зараз на передовій . Трішки тепла від кожного з нас отримають наші любі захисники. Це капля в морі, але якщо ми будемо разом хоча б по краплі допомагати, то вийде океан." - написала на своїй сторінці у соцмережі активна черняхівка Анна Нагурна, яка разом з Іриною Долинською організували та проводять благодійні аукціони, а всі отримані кошти направляють на допомогу ЗСУ.

Вкотре бачимо, що спільні зусилля - це велика сила.

ДЯКУЄМО УСІМ, ХТО ІНІЦІЮЄ І ДОЛУЧАЄТЬСЯ, ПЕРЕМОЖЕМО!