Пам`яті Воїна. Колядич Віктор Дмитрович

Дата: 13.09.2022 10:00

Колядич Віктор Дмитрович

рядовий

30.06.1974 - 31.08.2022 рр.

Віктор Колядич народився 30 червня 1974 року у с. Бежів на Житомирщині. Тут виріс, закінчив школу, після чого навчався в Житомирському технікумі, створив сім`ю. Цей мужній чоловік завжди був прикладом своїм сину і доньці та двом онукам, бо ж був справжнім господарем, майстром з добрим серцем і золотими руками, який власноруч звів гарну основу під великий будинок. Плани змінила війна…

З 24 лютого 2022 року, як тільки почув про відкритий наступ росії на українські землі, був одним із перших добровольців. Призваний до служби в 46 ДШБ 1-батальйона 1-роти 2 взводу. Зі зброєю в руках відстоював свободу та майбутнє кожного українця.

Загинув Герой 31серпня 2022 року під час виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Сухий Ставок Херсонської області.

Поховали мужнього воїна із військовими почестями під звуки гімну України на місцевому кладовищі 4 версня 2022 року.

У захисника України залишились мати Галина Валер`янівна, дружинаТетяна, сестра, діти та онуки.

«Люблячий син, чоловік, прекрасний батько, найкращий брат, гарний сусід, професіонал своєї справи, вірний товариш і побратим» – тільки так згадують про Віктора Колядича всі, хто його знав.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, згідно з Указами Президента України, орденом «За мужність» ІІІ ступеня Колядича Віктора Дмитровича нагороджено посмертно.