Сьогодні, 25 серпня 2022 року, в с.Мала Горбаша попрощалися зі своїм Героєм - Городнюком Петром Івановичем

Дата: 25.08.2022 17:15

Фото без описуСьогодні,  25 серпня 2022 року, в с.Мала Горбаша попрощалися зі своїм Героєм - Городнюком Петром Івановичем.

Петро Іванович від самого народження (26.06.1976 р.н.) все життя прожив у с. Мала Горбаша. Тут виріс, навчався, одружився, виховував дітей. Працював тривалий час у КП "Житомиртеплокомуненерго", потім - у ТОВ "Житомирський молочний завод".  Був люблячим сином, чоловіком, прекрасним батьком, в якого залишились син і донька.

Від знайомих, сусідів, друзів і колег – тільки добрі слова про цього мужнього чоловіка.

З 24 лютого 2022 року був призваний до служби в роту охорони, з травня обороняти Україну став у складі 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Загинув Герой 18 серпня 2022 року під час виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Мазанівка Донецької області.

Смерть воїна-односельця сколихнула всю громаду: втрата важка і болюча. Це чергове нагадування про пекло війни в Україні, в якому гине цвіт української нації.

Вчора, 24 серпня, в День Незалежності України, труну з тілом Петра Івановича привезли в рідне село. Героя, який віддав своє життя за Україну, зустрічали рідні, близькі, друзі, жителі Малої Горбаші і навколишніх сіл.

Сьогодні відбулася громадянська панахида. За упокій душі бійця молилися і священнослужитель, і односельці.

В рідному селі Героя-захисника пронесли крізь живий коридор. Люди ставали  на коліна і не стримували сліз.

Прощальну промову та співчуття рідним висловила голова громади Наталія Ревчук. Патріотичне слово біля труни Героя сказав голова відокремленого підрозділу організації ветеранів України в смт Черняхів Костянтин Мікушин.

Попрощалися з Петром Городнюком з військовими почестями і під звуки гімну України його провели в останню путь.

Поховали Героя на кладовищі в рідному селі.