Черняхівська громада в жалобі: за Україну загинув Петро Городнюк з с. Мала Горбаша

Дата: 24.08.2022 10:00

З глибоким сумом повідомляємо про те, що в боротьбі з окупантом загинув наш земляк з с.Мала Горбаша - ГОРОДНЮК Петро Іванович (26.06.1976 р.н.).

Петро Іванович з 24 лютого 2022 року був призваний до служби в роту охорони, з травня обороняти Україну став у складі 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

В мирному житті Петро Іванович працював у КП "Житомиртеплокомуненерго", ТОВ "Житомирський молочний завод". Був люблячим сином, чоловіком, прекрасним батьком, в якого залишились син і донька.

Від знайомих, друзів і колег тільки добрі слова про цього мужнього чоловіка.

Загинув Герой 18 серпня 2022 року під час виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Мазанівка Донецької області.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Петра Городнюка. Розділяємо біль утрати та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту від втрати дорогої людини - захисника України.

Вічна пам’ять та слава Герою…

Про місце та час поховання Петра Городнюка буде повідомлено додатково.