Черняхівська громада

Житомирський район, Житомирська область

УВАГА! УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №687/2021 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році"

Дата: 13.01.2022 15:00
Кількість переглядів: 263

Фото без описуУКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №687/2021

 

Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році.

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України та на виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» постановляю:

 

1. Звільнити в запас зі Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань:

1) військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти магістра та вислужили встановлені строки строкової військової служби:

у квітні — червні 2022 року;

у жовтні — грудні 2022 року;

2) інших військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби:

у квітні — червні 2022 року;

у жовтні — грудні 2022 року.

2. Визначити на 2022 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу:

1) квітень — червень;

2) жовтень — грудень.

3. Призвати на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, які відповідають вимогам частини першої статті 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»:

1) у квітні — червні 2022 року;

2) у жовтні — грудні 2022 року.

4. Кабінету Міністрів України визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2022 році.

5. Кабінету Міністрів України, обласним, Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням у 2022 році чергових призовів громадян України на строкову військову службу.

6. Міністерству інфраструктури України забезпечити за заявками Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України перевезення осіб, зазначених у статтях 1 і 3 цього Указу, з додержанням вимог безпеки та проведення розрахунків за ці перевезення згідно з чинними тарифами.

7. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування, крім пункту 1 статті 3, який набирає чинності з 1 березня 2022 року, та пункту 2 статті 3, який набирає чинності з 1 вересня 2022 року.

 

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

29 грудня 2021 року

 


 

 

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ВИТЯГ ІЗ НАКАЗУ

начальника Житомирського районного

територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Житомирської області

(з адміністративно – господарської діяльності)

24.12.2021                                         м. Житомир                                               № 102

Про приписку громадян  2005 року народження до призовних дільниць Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у 2022 році.

На підставі Закону України “ Про військовий обов’язок  і  військову службу” та забезпечення приписки громадян 2005  року народження, які постійно або тимчасово проживають на території Житомирського району,

наказую:

1. Оголосити приписку з 17 січня по 31 березня 2022 року до призовних дільниць Житомирського району Житомирської області.

2. Явці на приписку підлягають всі допризовники, які народились з 1 січня по 31 грудня 2005 року включно, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.

3. Всі допризовники 2005 року народження, яким належить пройти приписку до призовної дільниці, зобов’язані прибути для проходженя  приписки в точно визначений час за адресами зазначеними в повістках.

При собі мати документи, що вказані в персональній повісці. Громадяни, які не отримали персональних повісток, зобов’язані прибути до Житомирського РТЦК та СП.

4. На підставі Закону України “ Про військовий обов’язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов¢язані увільнити громадян 2005 року народження, яким необхідно пройти приписку до призовної дільниці на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку в відділи Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки .

5.Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника ТЦК та СП - начальника відділення рекрутингу та комплектування Житомирського РТЦК .

6. Наказ довести до начальників відділів Житомирського РТЦК та СП, директорів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ, керівників комунально-виробничих, житлово-ремонтних, експлуатаційних підприємств, головам селищних рад Житомирського району, згідно з розрахунком розсилки у частині, що їх стосується

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника

Житомирського районного територіального

центру комплектування та соціальної підтримки

підполковник                                                                                                     О.ШИМАНСЬКИЙ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь