23 серпня - День Державного Прапора України. ФОТО

Дата: 25.08.2021 08:00

Фото без опису23 серпня - День Державного Прапора України . Символічно, що це саме напередодні Дня Незалежності, адже синьо-жовтий стяг вже багато років є символом боротьби за незалежність нашої держави.

Цього дня в адміністративному центрі Черняхівської громади відбулись святкові заходи до Дня Державного Прапора, який під Гімн України у виконанні Cергія Слєсаренка урочисто підняли на головному флагштоці шанований черняхівець Микола Мартиненко і представниця молодого покоління, учениця Черняхівського ліцею номер 2 Анна Мельничук.

Присутні на зібранні віддали шану борцям за незалежність України: просвітителю Тарасу Шевченку і загиблим учасникам АТО/ООС.

Кольори неба і хлібного поля, миру і волі, як символ міцного зв'язку поколінь, прикрашають усі населені пункти нашої громади, як і всієї Україні, нагадуючи нам про єднання заради спільної мети - розвиненої та сильної держави.