Вітаємо із урочистим, радісним і водночас хвилюючим святом останнього дзвоника!

Дата: 28.05.2021 09:42

Шановні учні та вчителі!

Фото без описуВітаємо вас із урочистим, радісним і водночас хвилюючим святом останнього дзвоника!

За цей навчальний рік ви стали дорослішими, впевненішими в собі, сміливішими. Ви старанно підкоряли нові вершини і тепер настав час відпочинку. Тож бажаємо вам набратися за літо нових сил і натхнення, ентузіазму і цілеспрямованості в наступному році. Нехай воно буде яскравим, чудовим і незабутнім.

Дорогі випускники! Для вас шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Минуть роки, але ви пам'ятатимете і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих. Для ваших батьків цей день особливо урочистий. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами.

Шановні вчителі! Спасибі вам за знання, увагу і розуміння, за невтомний творчий пошук і турботу, які ви віддавали своїм вихованцям. Бажаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Тож вітаємо усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року!

селищний голова Наталія РЕВЧУК

та депутатський корпус Черняхівської селищної ради