19 грудня - День пам`яті Миколи Палія

Дата: 19.12.2023 08:00

19 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Червонопопівка Кремінського району Донецької області загинув наш земляк, молодший сержант 95 окремої десантно-штурмової бригади Микола Палій.

Рік гіркої розлуки, вічного жалю і світлої пам’яті. Війна забирає найкращих. Тих, кому б  творити Україну, продовжувати рід український, плекати майбутнє. Натомість вони стають нашою історією. Героїчною пам’яттю і вічним болем…

Низький уклін та вічна пам'ять воїну, який  загинув, захищаючи право кожного  українця жити у вільній країні, за наше з вами вільне і мирне майбуття.

Світла пам’ять про мужнього захисника Палія Миколу Юрійовича назавжди залишиться у наших серцях.

Напередодні, 16 грудня, на кладовищі села Селянщина керівники Черняхівської громади і Селянщинського старостинського округу, вчителі й учні місцевого ліцею та місцеві жителі вшановували світлу пам'ять тепер уже небесного Героя, безстрашного, гідного захисника Палія Миколи Юрійовича.

Пам`ятаємо!

На зображенні може бути: 10 людей