Пам`яті Воїна. Пилипчук Іван Володимирович

Дата: 21.07.2023 15:03

ПИЛИПЧУК Іван Володимирович

солдат

31.03.1977 – 02.05.2023 рр.

Іван Пилипчук народився 31 березня 1977 року в с.Бежів Черняхівського району Житомирської області. В 1978 році сім’я переїхала в м.Ужгород. В цьому місті Іван пішов до першого класу школи №4, після закінчення якої навчався в професійно-технічному училищі №6 м.Ужгорода. отримав фах столяра-інкрустатора.

В 1994 році Іван Володимирович був призваний на строкову військову службу, десантні війська. Після служби проживав у м.Херсон, працював барменом.

Життєва дорога знову повернула Івана Пилипчука до дому, в якому народився, - він повернувся в с.Бежів.

Згодом, з 2013 року, разом зі своєю дружиною проживали в м.Полтава. Був гарним сином, люблячим чоловіком, який завжди дбав про своїх рідних.

На момент повномасштабного вторгнення рашистів, у лютому 2022 року, Іван Володимирович був у своєї сестри в с.Радянськ, Олешківського району  Херсонської області. У квітні 2022 року вони змогли виїхати з окупації у м.Чернівці, де чоловік пішов добровольцем у Чернівецьким МТЦК та СП і 22 квітня вступив до лав Збройних Сил України, щоб боронити свою державу від ворогів.

Багато важких боїв пройшов солдат Іван Пилипчук на східному фронті. На жаль, 2 травня 2023 року, на передовій, у с.Макіївка Сватівського району Луганської області, Герой поліг смертю хоробрих.

8 травня 2023 року Івана Пилипчука, мужнього захисника і воїна, в с.Бежів Черняхівської громади провели до місця його вічного спочивання.

Вічна пам'ять Герою!