Провели до небесного війська Івана Пилипчука - уродженця с.Бежів Черняхівської громади

Дата: 08.05.2023 15:55

8 травня провели до небесного війська Івана Пилипчука - уродженця с.Бежів Черняхівської громади.

Народився Іван Володимирович 31 березня 1977 року. Був гарним сином, люблячим чоловіком, який завжди дбав про своїх рідних.

Призваний на службу 22 квітня 2022 року Чернівецьким МТЦК та СП, солдат Іван Пилипчук у складі ЗСУ мужньо захищав рідну землю та відстоював незалежність України. Загинув воїн 02 травня 2023 року в районі н.п. Макіївка.

Сьогодні на чин похорону, який відбувся у с.Бежів, прийшли рідні, друзі, побратими, сусіди та представники місцевої влади. Траурний кортеж мешканці зустріли навколішки живим коридором шани. Із військовими почестями Героя поховали на місцевому кладовищі.