Литвинчук Дмитро Юрійович

Фото без описуЛИТВИНЧУК

Дмитро Юрійович

сержант

14 березня 1992 року в с. Крученець Черняхівського району Житомирської області.

2009 року закінчив Селянщинський спортивний ліцей та вступив до ЖДУ ім. Івана Франка  на факультет фізичного виховання та спорту. Ще під час проходження практики викладав фізичну культуру в Селянщині. 2014 року закінчив навчання.

У війську з 2014 року, служив в 20-му центрі ремонту засобів зв'язку та радіотехнічного забезпечення - на посаді начальника радіостанції відділення зв’язку та радіотехнічного забезпечення. Після загибелі у червні 2014-го кращого друга, десантника Олександра Голяченка, постійно прагнув поїхати в зону боїв. У вересні 2014-го підписав контракт з 95-ю бригадою; сержант, начальник радіостанції 2-го десантно-штурмового батальйону, розвідник-далекомірник.

Загинув 25 листопада 2017 року біля одного з опорних пунктів поблизу смт Верхньоторецьке Ясинуватського району від кулі снайпера: снайпер не давав витягнути пораненого Дмитра, він помер від крововтрати. Намагаючись врятувати сержанта Литвинчука, смертельного поранення зазнав молодший сержант Максим Перепелиця.

Похований в селі Крученець.

У вічній скорботі залишились батьки й молодша сестра.