Урочиста церемонія підняття Державного прапора України. ФОТО

Дата: 23.08.2024 11:30

Сьогодні, 23 серпня, ми вшановуємо одну з головних національних святинь – Державний прапор України - символ держави, що пройшов довгий героїчний шлях.

Наш прапор сьогодні на передових рубежах захисту нашої держави, що додає нам мужності і віри в майбутнє вільної України.

З нагоди відзначення Дня Державного прапора України та Дня Незалежності біля центрального стяготримача в Черняхові за участі керівництва громади, представників установ та організацій відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України.

Право підняти Державний прапор України було надано юним патріотам - переможцям всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Джура".

За світле майбутнє та мир в Україні присутні молились разом з протоієреєм Олексієм Тищенком.

Після підняття прапора присутні вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність України, та висловили подяку тим, хто продовжує захищати цілісність та суверенітет держави.