У Черняхові попрощались із померлим воїном Володимиром Москаленком

Дата: 19.08.2024 08:12

У Черняхові попрощались із померлим воїном Володимиром Івановичом МОСКАЛЕНКОМ, серце якого зупинилось 17 серпня.

58-річний військовослужбовець з грудня 2023 року брав участь у відбитті російської агресії проти України під час повномасштабного вторгнення.

Чин похорону солдата відбувся 18 серпня у Кафедральному храмі на честь Почаївської ікони Божої Матері.

Слова співчуття родині та вдячності за віддане служіння нашій державі висловили керівники громади, духовенство і вдячні земляки, які прийшли віддати шану померлому воїну.

Поховали захисника з військовими почестями на місцевому кладовищі.

Черняхівська селищна рада і вся громада висловлюють співчуття рідним, близьким і побратимам Володимира Івановича з приводу важкої і непоправної втрати.

Вічна пам’ять померлому воїну Володимиру і всім Героям, які тепер навіки в строю!..