12 серпня - День пам`яті Віталія Красновського

Дата: 12.08.2024 08:00

Сьогодні, 12 серпня 2024 року минає рік, як у жорстоких боях із російськими загарбниками, захищаючи рідну землю, загинув житель Черняхова Віталій Миколайович Красновський.

Наш земляк вступив до лав Збройних сил України на початку жовтня 2022  року, служив у складі 1-шої окремої танкової Сіверської бригади військової частини А1815.

Рядовий Віталій Красновський загинув під час виконання бойового завдання, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України, 12 серпня 2023 року в районі н.п. Старомайорське Волноваського району Донецької області. Воїн мужньо до останнього подиху виконував свій обов’язок і залишився вірним своєму народу та побратимам.

Низько вклоняємося перед відданістю та мужністю героя! Висловлюємо співчуття та повагу родині Віталія Миколайовича.

Ніколи не забудемо тих, хто не вагаючись віддав життя за рідну країну!

Вічна шана Героям!