Інформація про продаж об`єкта малої приватизації комунальної власності Черняхівської селищної територіальної громади

Дата: 25.07.2024 15:41

Черняхівська селищна рада інформує, що за результатами електронного аукціону з умовами від 20 червня 2024 р., між Черняхівською селищною радою та гр.Добровольським В.Л. 23 липня 2024 укладено договір купівлі-продажу нежитлового  приміщення № 1, загальною площею 59,60 квадратних метрів, яке розташоване за адресою: Житомирська область, Житомирський район, селище Головине, вулиця  Жовтнева, будинок № 9.

Ціна, за якою придбано об’єкт приватизації, становить 154 000 (сто п’ятдесят чотири тисячі) гривень, без ПДВ.

Згідно з умовами приватизації, Добровольським В.Л. відшкодовано витрати балансоутримувача (КП «Головине-Добробут») на оплату послуг суб’єкта оціночної діяльності  щодо визначення ринкової вартості об’єкта приватизації в сумі 3 500 (три тисячі п’ятсот) гривень без ПДВ.