Дата: 20.07.2024 08:00

Вітаємо з Днем народження Олександра Дзінзілевича - старосту Салівського старостинського округу.

Шановний Олександре Анатолійовичу!

Бажаємо успіхів, удачі, везіння. У справах – мудрості. У сім'ї - тепла та затишку. І нехай здоров'я не дає збоїв та щаслива доля ніколи не підводить!

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!