Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 17.07.2024 14:11

17 липня 2024 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія Ющенка, за участю керуючого справами виконавчого комітету селищної ради Василя Чечка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

• про розгляд заяви гр. Р. про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав колишнього чоловіка;
  • про доцільність позбавлення батьківських прав гр. Б.;
  • про доцільність позбавлення батьківських прав гр. К.

Питання порядку денного попередньо ретельно вивчені службою у справах дітей Черняхівської селищної ради.

З кожного питання були з’ясовані факти і обставини, на основі яких члени комісії ухвалили конструктивні рішення в інтересах дітей.