З 01 серпня 2024 року КП «Головине-Добробут» дійснюватиме збирання та перевезення побутових відходів на території Черняхівської селищної територіальної громади

Дата: 16.07.2024 16:36

Відбувся конкурс із визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів Черняхівської селищної територіальної громади. Переможцем визнано єдине підприємство, яке надало відповідний пакет документів та взяло участь в конкурсному відборі, -  КП «Головине-Добробут».

Відтак, рішенням виконавчого комітету №84 від 15.07.2024 року визначено, що з 01 серпня 2024 року терміном на 12 місяців території селища Черняхів, села Новосілка, Андріївського, Видиборського, Великогорбашівського, Горбулівського, Дівочківського, Жадьківського, Клітищенського, Очеретянського, Пекарщинського, Салівського, Селецького, Селянщинського, Стиртівського старостинських округів Черняхівської селищної територіальної громади буде обслуговувати КП «Головине-Добробут».

КП «Головине-Добробут» при розрахунках із споживачами послуг на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів застосовуватиме тарифи, що передбачені в конкурсній пропозиції на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на певній території громади, а саме:

Назва тарифу

Одиниця виміру

Тариф

вивезення ПВ

куб.м.

140,00

вивезення ПВ (багатоповерхові будинки)

грн./1 людину

27,50

вивезення ПВ (приватний сектор)

грн./1 людину

30,00

Про процедурні питання переходу споживачів КП «Черняхів-Добробут» до КП «Головине-Добробут» повідомимо додатково.