В Черняхівській бібліотеці для дітей відбулася майстерка з виготовлення патріотичної прикраси. ФОТО

Дата: 15.07.2024 10:35

15 липня Україна відзначає День Української Державності. У це свято ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, демократична держава.

З нагоди свята в Черняхівській бібліотеці для дітей відбулася майстерка з виготовлення патріотичної прикраси. Діти із захопленням поринули в процес виготовлення святкової брошки.

Для читайликів у бібліотеці також діє національно-патріотична книжкова виставка «Мій сонячний дім - моя Україна», де представлена література, яка розповідає про нашу історію та про цікаві факти державотворення України.

Державність є уособленням шляху нації до власної держави. Дякуємо ЗСУ за можливість відзначати День Української Державності разом!