Рій «Клейнод» Черняхівського ліцею №1 взяв участь у вишколі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл («Джура»)

Дата: 10.07.2024 09:27

Фото без опису

Джури Житомирщини взяли участь у вишколі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл («Джура») Гірський Тікич — 2024.

Навчання тривали з 01 по 7 липня в Іванківській громаді Уманського району на Черкащині.

У вишколі взяли участь джури рою «Клейнод» Черняхівського ліцею №1, рою «Побратими» місцевого Іванківського ліцею, рою «Українці» Станишівського ліцею.

Були проведені навчання зі стрільби, тактичної підготовки, тактичної медицини та стройової підготовки.

Також джури здійснили туристсько-краєзнавчий похід «Стежками РПАУ», відвідали національний дендрологічний парк «Софіївка», відзначили свято Купала на березі річки Гірський Тікич.