Відчуваєте втому через постійний стрес та тривогу? Час приділити увагу власному ментальному стану

Дата: 09.07.2024 12:20

Фото без опису

Гайд «Відновлення ментального здоров’я та підвищення стресостійкості дієвими техніками самодопомоги» допоможе опанувати дієві техніки для покращення емоційного стану та запобігання постстресовим розладам у себе й близьких.

Що для цього потрібно:
🔹 дізнайтеся, як працює ваша нервова система;
🔹 опановуйте базові дихальні техніки, щоб досягти стану спокою;
🔹 розкрийте свої життєві цілі;
🔹 отримайте практичні рекомендації для збереження внутрішньої рівноваги.

А також дізнайтеся реальні історії людей, які вже скористалися методиками з гайду та відчули позитивні зміни у своєму житті.

Шукайте гайд на Дія.Освіта та почніть свій шлях до ментального здоров’я вже сьогодні!

Розроблено за підтримки навчально-оздоровчої програми «ReStart Свідомості», що реалізується Impact Force у партнерстві з ООН Жінки за підтримки Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами, за фінансової підтримки урядів Японії і Франції та інформаційної підтримки Дія.Освіта.