Під час захисту незалежності і територіальної цілісності України загинув житель селища Головине Махмуд Матніязов

Дата: 03.07.2024 16:00

Знову біль від втрати Героя з Черняхівської громади...

Під час захисту незалежності і територіальної цілісності України 01 липня 2024 року поблизу н.п. Калинове Куп'янського району Харківської області загинув житель селища Головине МАТНІЯЗОВ Махмуд Ісмаілович, 25.12.1966 р.н.

Махмуд Ісмаілович захищав українську землю від окупантів в складі ЗСУ з 2022 року. Воїн щиро вірив в Перемогу над ворогом і робив для цього все можливе. Зі своїми побратимами він пройшов багато найважчих відрізків фронту. На жаль, з війни Герой повернеться до рідного дому на щиті, залишивши невимовний біль у серцях найдорожчих людей - мами і доньки.

Черняхівська селищна рада висловлює співчуття родині, близьким, друзям і побратимам Героя.

Вічна пам'ять і слава Герою!

Про час і місце прощання з полеглим воїном повідомимо додатково.