Черняхівська центральна бібліотека запрошуємо на презентацію ігор з медіаграмотності

Дата: 04.07.2024 09:29

Черняхівська центральна бібліотека запрошуємо усіх у бібліохаб "Твій простір" 4 та 5 липня (четвер, п`ятниця) протягом дня на презентацію ігор з медіаграмотності в межах проєкту «Fit in Fakten» від Goethe-Institut Ukraine.

Місія проєкту – забезпечити навчання медіаграмотності за допомогою ігрових технологій та стратегій протидії дезінформації, з основним акцентом на перетворенні бібліотек в Україні, Польщі та Німеччині у ключові центри освіти з медіаграмотності для різних поколінь. Проєкт використовує офлайн та онлайн ігри для навчання молодшого й старшого поколінь про небезпеки дезінформації та стратегії боротьби з ними.

Актуалізуй свої знання з медіаграмотності!

У співпраці з: