Черняхівська центральна бібліотека запрошує читачів прийняти участь у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Творчі канікули-2024»!

Дата: 03.07.2024 12:20

- Організаторами Конкурсу є: Національна секція Міжнародної ради з дитячої книги (UA IBBY), Національна спілка письменників України, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», Національна бібліотека України для дітей. Організаційно-методичне забезпечення Конкурсу здійснює Національна бібліотека України для дітей.

- Конкурс проводиться в електронному форматі.

- Мета Конкурсу: сприяння формуванню у дітей та підлітків патріотичних почуттів — любові до рідної природи, краю, Батьківщини; прищеплення любові до рідної мови; розвиток естетичної свідомості, здатності до творчої самореалізації, створення умов для реалізації творчих здібностей та талантів дітей.

УМОВИ

Конкурс проводиться з 1 червня по 25 грудня 2024 року у два тури:

- перший – з 1 червня по 15 вересня на обласному рівні;

- другий, підсумковий – з 15 вересня по 25 грудня в місті Києві.

У Конкурсі беруть участь діти з усіх областей України у 2-х вікових категоріях:

- читачі-учні (вихованці) 11-13 років;

- читачі-учні (вихованці) 14-18 років.

Конкурс проводиться у 7 номінаціях:

•  «Знайомтеся — це ми!»
  •  «Моя Україна: з вірою у Перемогу»
  •  «Природа — джерело натхнення та краси»
  •  «І в кожному із нас уже живе філософ!»
  •  «Моя майбутня професія»
  •  «Безмежний світ моєї уяви»
  •  «Далі буде? Ні, «далі» — вже є!»

Учасники Конкурсу кожної вікової категорії готують прозовий або поетичний твір, який за темою відповідає певній номінації.

Свої творчі роботи надсилайте в електронному вигляді на електронну адресу Черняхівської центральної бібліотеки до 20 серпня 2024 р. (включно): biblioteca_ch@ukr.net

Або просто можете принести свій твір до нашої бібліотеки і ми допоможемо все вірно оформити.

Вимоги до роботи:

- обсяг не більше 8 сторінок у форматі Microsoft Word або RTF, шрифт – Times New Roman (12 розмір); міжрядковий інтервал — 1,5; усі поля – 1,5 см, сторінки формату А4, без ілюстрацій та додаткового оформлення.

Учасники-автори зазначають свої дані (ПІБ, вік, домашню адресу, контактний телефон) на останній сторінці конкурсної роботи (документ у формат Microsoft Word або RTF) та додатковим вкладенням (окремим файлом у форматі JPG) прикріплюють своє портретне фото.

ЧЕКАЄМО НА ВАШІ РОБОТИ!

Положення: