Вітаємо з Днем народження Ольгу Мосійчук - депутата селищної ради VIII скликання

Дата: 04.07.2024 08:00

Вітаємо з Днем народження Ольгу Мосійчук - депутата Черняхівської селищної ради VIII скликання, діловода Селецького старостинського округу.

Шановна Ольго Миколаївно!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку, особистого щастя, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег.

Нехай Ваші будні будуть цікавими, плідними, яскравими, сповненими радості, світла та розуміння. Хай повсякчас таланить на доброзичливих, порядних і щирих людей, які множитимуть успіхи та додаватимуть наснаги в ім’я процвітання Черняхівської громади.