Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Черняхівської селищної ради

Дата: 27.06.2024 16:01

Сьогодні, 27 червня 2024 року, під головування селищного голови Наталії Ревчук відбулось чергове засідання виконавчого комітету Черняхівської селищної ради.

Під час роботи присутні члени виконавчого комітету розглянули усі питання порядку денного:

• Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  • Про погодження розміру щомісячної плати та встановлення пільг по оплаті за навчання у Черняхівській музичній школі Черняхівської селищної ради.
  • Про затвердження Плану проведення культурно-масових заходів на території громади у липні 2024 року.
  • Про надання дозволу на вчинення правочину.
  • Про участь матері у вихованні та спілкуванні з сином.
  • Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  • Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав.
  • Про затвердження Положення про Алею пам’яті Героїв.
  • Про план роботи виконавчого комітету селищної ради на ІІІ квартал 2024 року.
  • Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги.
  • Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність призначення опікуна.
  • Про визначення видів громадських робіт для неповнолітніх засуджених.

Фото без описуЗ прийнятими рішеннями, у встановлений чинним законодавством термін, можна буде ознайомитися на офіційному сайті селищної ради.