Дата: 24.06.2024 09:40

Вітаємо рій "Клейнод" з абсолютною перемогою в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»): «Джура -2024: Нескорена нація» для старшої вікової групи.

Участь у грі взяли 14 роїв територіальних громад Житомирщини.

Джури змагалися у конкурсах зі стройової підготовки - «Впоряд», із медичної підготовки - «Рятівник», виборювали звання кращого у стрільбі - "Тактична підготовка", таборуванні, сапери, пластуни та у конкурсі із знання історії Збройних Сил і військових формувань України від княжої доби до сьогодення - «Відун».

Бажаємо успіхів рою, який буде представляти Житомирщину у Всеукраїнському етапі, який відбудеться на Закарпатті.

Дякуємо джурам та наставнику Н.Л.Нонік за плідну роботу!

Дякуємо батькам за підтримку!

Ви – наша гордість! Так тримати!

Черняхівський ліцей №1 та вся громада пишаються вами та вашими здобутками!