В Черняхівській центральній бібліотеці до уваги читачів представлено книжкову виставку «Дзвони пам’яті»

Дата: 21.06.2024 15:42

22 червня в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Мирне життя перервалося теплим літнім ранком, назавжди змінивши долі мільйонів українців. На території Української РСР почалася Друга світова війна, яка стала найжорстокішою в історії людства.

День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Внаслідок цієї війни Україна понесла надзвичайні втрати - кожен п’ятий українець загинув.

З нагоди цієї дати в Черняхівській центральній бібліотеці до уваги читачів представлено книжкову виставку «Дзвони пам’яті».

Вічна пам'ять і вічна пошана кожному, хто ціною життя відстояв наше право на свободу!