24 червня - День пам`яті Романа Корнійчука

Дата: 24.06.2024 08:00

Сьогодні минають роковини смерті військовослужбовця з нашої громади - солдата Романа Корнійчука з с.Бежів.

24 червня 2023 року в районі Родіонівки Шосткинського району Сумської області під час виконання бойового завдання солдат Роман Корнійчук загинув на полі бою. Ціною свого молодого життя він здійснив найбільший подвиг – захистив український народ від окупантів.

Вічним болем житиме пам’ять про Романа в серцях рідних і близьких, в пам`яті наступних поколінь.

Низький уклін і вічна слава!

Згадаймо в молитвах про загиблих воїнів, що віддали життя, захищаючи Україну, та пам’ятаймо Героїв, які заплатили найвищу ціну задля миру та спокою в рідній країні!

Не забудемо!

Слава Україні! Героям Слава!