У Черняхові знову відбулась траурна церемонія: громада попрощалась із полеглим Героєм Сергієм Осадчуком

Дата: 17.06.2024 08:05

Сергій Осадчук народився і виріс в Черняхові, навчався в місцевій гімназії. Усі згадують про нього, як про спокійного, привітного і водночас по-справжньому мужнього чоловіка, надійного друга і брата, люблячого сина і батька.

Про героїзм він знав не на словах, а на ділі: рік захищав нас і відвойовував у окупантів українські землі.

Героїчний шлях патріота трагічно обірвався 09 червня 2024 року на Харківщині.

У неділю, 16 червня, Сергій Осадчук повернувся з війни до рідного містечка, щоб залишитись тут навіки... В Кафедральному храмі на честь Почаївської ікони Божої Матері архієпископ Житомирський і Поліський Володимир із духовенством єпархії здійснили чин відспівування полеглого воїна.

З військовими почестями громада провела Героя до місця його вічного спочивання і розділила скорботу з рідними полеглого захисника.

Вічна пам'ять і слава нашим Героям, які віддали життя у боротьбі за волю українського народу!