Дата: 12.06.2024 08:22

На жаль, наша громада знову отримала страшні сповіщення з фронту... Під час захисту України загинули жителі Черняхова - Юрій Собченко і Сергій Осадчук.

ОСАДЧУК Сергій В'ячеславович, 17.03.1987 р.н., загинув 09 червня 2024 року поблизу н.п. Тернове Харківського району Харківської області.

СОБЧЕНКО Юрій Борисович, 08.05.1975 р.н., загинув 09 червня 2024 року поблизу н.п. Терни Краматорського району Донецької області.

Наші мужні земляки залишилися відданий військовий присязі на вірність українському народу і до останнього подиху захищали Україну від окупантів.

Це велика втрата для нашої громади та України!

Черняхівська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним полеглих Героїв, близьким та побратимам Захисників.

Вічна та світла пам’ять усім нашим Героям!

Про дату та час поховання повідомимо додатково.