Вітання зі святом Останнього дзвоника

Дата: 31.05.2024 08:00

Сьогодні великі шкільні родини нашої громади відзначають чудове свято - Останній дзвоник.

Для учнів 11 класу цей навчальний рік був останнім в стінах рідної школи. У випускників відкривається нова сторінка дорослого життя. За ці роки, коли вас, шановні випускники, оточували ваші мудрі наставники і справжні друзі, ви отримали багато знань, навичок і доброго життєвого досвіду, який будете удосконалювати вже самостійно. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вчителям та рідним. Бажаю вам невичерпної енергії, ініціативи, упевненості у власних силах, непохитної віри в успіх та нових здобутків у мирній квітучій Україні.

Мої вітання зі святом та подяка за постійну підтримку наших дітей педагогам, наставникам, вихователям, батькам.

Бажаю усім ясного неба над головою, міцного здоров’я і натхнення. Щастя, добра та успіхів! Нехай літо буде щедрим на хороші новини, приємні враження та здійснення мрій!

Нехай цей хвилюючий дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм, з вірою у завтрашній день та Перемогу України!

Наталія РЕВЧУК,

Черняхівський селищний голова