Відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 30.05.2024 16:50

30 травня в ході чрозглянуто 15 питань, які стосувались різних сфер життєдіялергового засідання виконавчого комітету селищної ради ьності громади. Провів засідання заступник селищного голови Андрій Ющенко.

До порядку денного внесено такі питання:

• Про хід виконання рішення виконавчого комітету селищної ради від 28.03.2024 року № 29 «Про заходи по наведенню належного санітарного стану в населених пунктах Черняхівської селищної територіальної громади».
  • Про оголошення та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Черняхівської селищної територіальної громади.
  • Про затвердження Плану проведення культурно-масових заходів на території громади у червні 2024 року.
  • Про створення комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Черняхівської селищної ради від 25 серпня 2022 року № 91 «Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Черняхівської селищної територіальної громади».
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Черняхівської селищної ради від 25.04.2024 року № 49 «Про затвердження переліку та тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Черняхівське територіальне медичне об’єднання» Черняхівської селищної ради в новій редакції».
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  від 29.07.2021 року № 97 «Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Черняхівській селищній раді».
  • Про затвердження висновків органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав.
  • Про закріплення права користування житловим приміщенням за дитиною-сиротою Ковтонюк Іриною Ігорівною.
  • Про надання дозволу на вчинення правочину.
  • Про організацію громадських робіт у 2024-2026 роках.
  • Про передачу в приватну власність квартир.
  • Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги.
  • Про видачу ордеру на жиле приміщення.
  • Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність призначення опікуна.

Після детального обговорення по кожному з питань членами виконавчого комітету прийняті відповідні рішення.