Вітаємо спортсмена Черняхівської ДЮСШ Артема Прокопчука з успіхом на змаганнях "Крилата шиповка - 2024"

Дата: 29.05.2024 09:10

В неділю 26 травня Черняхівська ДЮСШ стала учасником спортивного заходу, який було організовано на центральному стадіоні "Прогрес" міста Бердичева - легкоатлетичних змагань "Крилата шиповка - 2024". Тут зібрались учасники з усіх куточків Житомирської області та сусідніх регіонів. Спортсмени мали чудову нагоду показати свою майстерність та витривалість.

Наш Артем Прокопчук успішно виступив на дистанції 400 м, посівши 2 місце та вдосконавши свій попередній результат! Далі буде!

Вітаємо спортсмена, дякуємо організаторам змагань за відмінно проведений захід та, звичайно, нашим захисникам, адже кожна спортивна перемога присвячена саме Збройним силам України!