Відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я"

Дата: 27.05.2024 08:35

21 травня відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я", у якому взяли участь сім команд закладів освіти громади.

Своїми виступами та художньою творчістю учасники намагалися популяризувати переваги здорового способу життя, демонстрували власні досягнення у формуванні та збереженні здоров’я, розповідали про позитивний вплив спорту тощо. Команди також на розгляд членів журі представили плакати та фото, які відображали тематику фестивалю-конкурсу, та літературно-музично-спортивну міні-композицію. Учасників фестивалю-конкурсу привітав танцювальний колектив КЗПО "Будинок дитячої та юнацької творчості".

За результатами оцінювання

• абсолютний переможець - команда Черняхівського ліцею №1;

• І місце - команда Черняхівського ліцею №2 ;

• ІІ місце - команда Головинського ліцею, Дівочківської гімназії, Видиборського ліцею;

• ІІІ місце - команда Селянщинського ліцею, Бежівської гімназії.

У конкурсі плакатів:

• І місце - команда Черняхівського ліцею №1, Черняхівського ліцею №2 ; Селянщинського ліцею;

• ІІ місце - команду Черняхівського ліцею №1, Черняхівського ліцею №2; Дівочківської гімназії, Бежівської гімназії;

• ІІІ місце - команда Черняхівського ліцею №2; Видиборського ліцею, Головинського ліцею.

У конкурсі фотографій:

• І місце - команда Черняхівського ліцею №1, Черняхівського ліцею №2; Селянщинського ліцею;

• ІІ місце - команда Черняхівського ліцею №1, Черняхівського ліцею №2; Селянщинського ліцею, Видиборського ліцею;

• ІІІ місце - команда Видиборського ліцею, Головинського ліцею,Бежівського ліцею .

Вітаємо команди та їх наставників!

Дякуємо за підготовку, бажаємо і надалі підтримувати себе в тонусі та продовжувати популяризувати ведення здорового способу життя серед молоді.