Відбувся регіональний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України “Козацький гарт”

Дата: 27.05.2024 08:24

23 травня 2024 року за сприяння Черняхівської селищної ради та відділу освіти, пройшов регіональний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України “Козацький гарт”.

Фестиваль проводиться щорічно серед учнівської молоді з метою патріотичного виховання кожного учня, осмислення себе як частини великого українського народу, підвищення рівня фізичної підготовленості і популяризації активності дітей, загартування вихованців фізично і морально.

Участь у фестивалі взяли сім збірних команд учнів 5-10 класів закладів освіти нашої громади. Загалом – 60 учасників. Школярі змагалися на вправність та швидкість в естафеті, стрибках у довжину з місця, стрибках через скакалку (дівчата), згинання та розгинання рук в упорі лежачи(юнаки), човниковий біг, конкурс знавців історії українського козацтва, представлення команди.

У підсумку змагань переможцем стала команда Черняхівського ліцею №2, друге місце посіла команда Черняхівського ліцею №1, третє – Жадьківського ліцею, які отримали кубок за найкраще представлення команди.

Пишаємося досягненнями наших учнів та професіоналізмом вчителів фізкультури Черняхівщини.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, розвиватися та перемагати!